BAŞA DÖN
Üye Ol
XML BAYİLİK HAKKINDA

XML BAYİLİK HAKKINDA

XML BAYİLİK HAKINDA

Öncelikle Simayaksesuar.com  sitemizden Üyelik oluşturmalısınız daha sonrasında mail adresinizi bize bildirmelisiniz. 0541 673 29 73XML Bayilik çalışma şekli olarak ürünlerimizi kendi internet sitenizde , instagram hesaplarınızda yada pazaryerlerlerinde  (Hepsiburada , Gitti gidiyor,n11,Pttavm veya Yurtdışı Pazaryerleri EBAY, AMAZON, ETSY vb )  satışa sunmak için xml bayiliği alabilirsiniz.


Bu çalışma şekli sizleri ürün satın alma zahmetinden kurtaracak ve satış yapmak için ihtiyaç duyduğunuz 250 in üzerinde  ürün sayısına ve yüksek stok  desteği  ile Stok maliyetine katlanmadan Pazar yerlerinde satış yapma imkanı tanıyoruz. Bu çalışma biçimi e ticaret süreçlerine yeni başlayan ya da stok maliyetleri ile başa çıkamayan kişiler için uygun bir çalışma şeklidir.


Xml bayiliği almak için yapmanız gerekenler bizimle iletişime geçip (0541 673 29 73) öncelikle sitemizden bir üyelik hesabı oluşturmanızdır.


Mail  adreslerinize yapılan bayilik tanımlamasından sonra Parekende satış fiyatlarında yaklaşık %50 ye yakın bir indirim olacaktır .


Yüksek kar marjı ile  ürünleri satabileceksiniz. Sattığınız ürünlerin sitemizden sipariş oluşturup kargo etiketlerini sitemize yüklemeniz yeterli olacaktır.

Biz sizin için (15:00 kadar  gelen siparişleri aynı gün) KARGOYA VERİYORUZ.


Xml bayilik ücreti İSTEMİYORUZ